Fialové sklamanie od NYX / Purple disappointment from NYX

March 05, 2018


This is a story about a product I looked for for a long time, wanted for a long time and at the end I was disappointed with.

I was thinking about buying coloured mascara for some time now because I liked the idea of turning the ordinary makeup into an interesting one with this product. I mean, nude eyes, nude lips and purple lashes sounded very good. 

Toto je príbeh o jednom produkte, ktorý som dlho hľadala, dlho som chcela a nakoniec som bola maximálne sklamaná.

O kúpení farebnej špirály som uvažovala už dlhšie. Páčila sa mi predstava, že obyčajné líčenie zmením na zaujímavé práve týmto produktom. Predsa len, nenalíčené oči, nude rúž na perách a výrazné fialové mihalnice. Znie to dobre. Teda znelo, pokiaľ som ju nevyskúšala.


The mascara does nothing. It doesn't make your eyelashes voluminous, it doesn't lengthen them, it doesn't hold the curl and it doesn't colour them! To obtain at least a purple hue on my lashes I had to apply at least 4 layers of the mascara which is a lot. I'd like to point out the fact that my lashes are very light due to me being a blonde so the purple colour should be visible 100%.

So the mascara was a total disappointment not only for the lack of purple but for it not performing as a mascara at all. I have a lot of positive experiences with NYX products but this one is a miss.

Have you ever tried coloured mascaras? If so, what's your experience? 

Špirála vôbec nič nerobí. Vôbec mi mihalnice nezahustí, vôbec im nedodá dĺžku, vôbec ich nevytočí a čo je najväčší gól je to, že ich ani nezafarbí. 
Aby som videla aspoň trošku fialovej, musela som si dať asi 4 vrstvy (s normálnou špirálou mi stačí jedna a mám pekné mihalnice). Takže, po 4 vrstvách som mala oči ťažké z toľkého nánosu a iba jemne zafarbené na fialovo. Ešte chcem podotknúť, že ako blondínka mám svetlé mihalnice, takže tá fialová tam mala byť vidno na 100%. Viem si predstaviť, že na čiernych by to bolo vidno ťažšie, ale na svetlých? No ok... 

Špirála je teda maximálnym sklamaním nie len preto, že nefarbí, ale že ani nepracuje, ako by normálna špirála mala. So značkou NYX a ich výrobkami mám väčšinou dobrú skúsenosť, ale toto bol teda obrovský krok vedľa.

Skúšal/a si aj ty farebné špirály? Aké máš s nimi skúsenosti?
Teším sa na teba pri ďalšom článku,
Simona

Pin the picture below to your Pinterest feed:


You Might Also Like

3 komentářů

 1. Ani mi nehovor že ťa sklamala lebo ja som poslala švagrine peniaze aby mi nakúpila všetky farby z týchto špirál :( Niekedy dávno som mala od Avonu a boli perfektné a hlavne modrá bola super a myslela som si že aj tieto budú. No čo už. Uvidím či mne niečo spravia :) Ďakujem že si napísala tento článok v budúcnosti si asi prečítam najprv recenzie než miniem peniaze na špirály

  www.discoveringglam.sk

  ReplyDelete
  Replies
  1. Čo ty vieš, tebe možno vyhovovať budú. Predsa len, čo vyhovuje mne nemusí tebe a naopak :)

   Delete
 2. Já mám fialovou od Dermacolu-a taky nic moc.

  U mě na blogu probíhá soutěž, tak budu ráda, když se zúčastníš:-)

  ByGabra

  Měj se krásně!

  ReplyDelete

Ďakujem za tvoj komentár :)