Ako sa nám jedlo v pekle?

July 18, 2017


Neviem či ste to už postrehli, ale v Rači v Bratislave sa jeden podnik trochu zmenil. A podľa mňa k lepšiemu. Peklo už nie je iba pub, ale reštaurácia a rodinný podnik, kam si môžete zájsť na dobré denné menu alebo na večeru, na kávu či na pivo a popritom si môžete zahrať aj biliard, šípky a stolný futbal.

Reštaurácia má pekný, drevený interiér a je rozdelená na fajčiarsku a nefajčiarsku časť. Takisto môžete využiť aj posedenie vonku.S priateľom sme boli hladní a ako milovníci dobrého jedla sme si tak aj vybrali. On si vybral predjedlo tatarák s hriankami a ja som si dala BBQ Spareribs s hranolkami a šalátom. Na jedálnom lístku to vyzeralo dobre, ale keď nám to priniesli na stôl tak sme ostali na to pozerať s pootvorenými ústami a jediné čo z nich vyšlo bolo slovo “wow”. Veď sa pozrite na tie fotky sami. 
A presne toto ja vždy ocením. Keď jedlo aj dobre vyzerá. Predsa len tie rebierka mohli byť na obyčajnom tanieri. Ale v Pekle nie. Tam vám ich prinesú na drevenej doske, ktorá je preplnená jedlom. Za toto dávam 10 bodov, pretože vám garantujem, že vám budú jesť aj oči.Čo na to ja?

Čo sa samotného jedla týka, s priateľom sme skonštatovali že nemáme čo vytknúť. Moje rebierka boli akurát opečené, potreté skvelou omáčkou, hranolky neboli presolené, boli chrumkavé, BBQ omáčka bola jedna z najlepších akú som kedy mala a coleslaw šalát tomu dodal už len takú chuťovú bodku na záver. Ja som si teda naozaj pochutila.

A čo na to priateľ?

Tatarák je, myslím si, veľmi obľúbený medzi ľuďmi a keďže aj ja si na ňom rád pochutím, tak som si ho objednal. Bol som nanajvýš spokojný. Bol dokonale ochutený a nič mu nechýbalo. V “novom” Pekle si zakladajú na tom, aby boli jedlá chutné a kvalitné, čo sa mi veľmi páči. Kvalita je viac ako kvantita.  


A aký je verdikt? Ak ste z Bratislavy, jej okolia alebo len prechádzate cez ňu, určite sa zastavte v Rači v Pekle. Stojí to za to a my sa tam budete radi vraciať.
Takisto odporúčam sledovať ich Facebook, kde každý deň pridávajú čo majú na denné menu. Aj takto môžete ochutnať kúsok z pekla :)You Might Also Like

0 komentářů

Ďakujem za tvoj komentár :)