3 tipy ako osviežiť look

June 07, 2017


Máme tu leto a okrem osvieženia seba samého by sme nemali zabúdať na osvieženie nášho šatníka. Mám doma kopu oblečenia, ktorú už mám okukanú a preto hľadám spôsoby, ako im dodať šmrc bez toho, aby som si musela kupovať 4 nové tričká a 8 nohavíc. Ako to robím?— Doplnky —

Práve doplnky vedia outfit maximálne oživiť a dodať im iný vibe.
Napríklad ako tieto čierno-zlaté dámske okuliare “Stars”*, ktoré, nielen v tomto prevedení, nájdete na eshope Letný hit.
Už iba výberom zaujímavých a štýlových okuliarov viete svoj look úplne zmeniť.
Eshop môžem iba odporúčiť, pretože som s ním vždy mala dobrú skúsenosť. Dodanie je expresne rýchle, kvalita okuliarov je tiež skvelá, ceny sú neporovnateľné a takisto aj poteší maličkosť ako handrička a obal k okuliarom.
Na eshope Letný hit nájdete okrem okuliarov aj iné štýlové doplnky, akými sú kabelky (že by som si vedela vybrať), ruksaky, vaky…
Tak ak ešte eshop nepoznáte, radím vám, vo vašom vlastnom záujme to zmeniť, pretože svoj šatník oživíte o štýlové kúsky. 


— Pery —

Ďalší spôsob ako oživiť look sú farebné pery. Farieb rúžov máme na výber neskutočne veľa. Stačí sa popozerať v drogérii, alebo na internete. Je to iba na vás či si vyberiete zmyselný červený, hravý ružový alebo extravagantný modrý. Dodajte farbu perám a hneď tým dodáte farbu aj celému looku. Najmä ak sa obliekate do neutrálnych farieb, ako ja.

— Topánky —-

Ktorá žena by nemala doma zaujímavý pár topánok. Alebo hneď niekoľko párov…
Niečím zaujímavé a odlišné topánky dokážu upútať pozornosť. A hlavne v lete keď väčšinou nohy odhaľujeme. Tak ich nechajte mať svojich 5 minút slávy a oživte si look práve tým, čo majú na nás muži najradšej.

Ako si osviežujete svoj look vy? Poraďte mi 🙂


You Might Also Like

0 komentářů

Ďakujem za tvoj komentár :)