Buď fit so Spartoo.sk

May 29, 2017


Aj keď mám náladu a teším sa do posilky, existuje jedna vec, ktorá mi dokáže celé cvičenie pokaziť. Nepohodlie, alebo ak chcete, zle vybraté oblečenie na cvičenie. 
Či už vám nesadla športová podprsenka, máte príliš široké alebo úzke tričko, alebo presvitajúce legíny, vie vám to dosť pokaziť celú náladu. Verte mi. Viem o čom hovorím.
Preto je pre mňa pohodlie na prvom mieste. A preto nedám dopustiť na tieto produkty z internetovej stránky Spartoo.sk.
 

Ak náhodou neviete kto je Spartoo.sk, rada vám ich predstavím.

,,SPARTOO, to je príbeh troch spriatelených fanúšikov obuvi a internetu. Boris, Paul a Jérémie mali dokopy menej ako 75 rokov a boli čerstvými absolventmi univerzity. Snívali o vytvorení vlastnej firmy, ktorá by sa im podobala. Po mnohých úvahách s rozhodli, že si založia vlastný internetový obchod s obuvou. V roku 2006 sa púšťajú do dobrodružstva a spúšťajú SPARTOO.COM s odvolaním sa na kožené sandále rimanky a mesto Sparta, jedno z najsilnejších miest antického Grécka. Šibalsky k názvu pridajú dve „O“, ktoré sa podpísali pod veľký internetový úspech gOOgle, yahOO, kelkOO…“
Na slovenskom trhu sú zatiaľ menej ako rok, ale to nič nemení na tom, že Spartoo.sk nie je iba obchod so športovým oblečením. Je to obchod, ktorý ponúka aj každodenné oblečenie a obuv pre ženy, mužov a deti. A vyberie si tu naozaj každý! Prečo? Pretože majú v ponuke až 3500 značiek a 300 000 modelov! 

Preto sa veľmi teším že práve ja mám možnosť vám predstaviť dva produkty z tohto eshopu.

Ako prvé tu mám dámske tričko Only*. Nielenže sa dá nosiť na cvičenie, je takisto vhodné aj na každodenné nosenie, či už k sukni, alebo rifliam.
Tričko je príjemné ako na dotyk, tak aj na tele. Dobre sa mi v ňom cvičí, pretože sa mi nevyhŕňa, ani mi nijak nezavadzia v pohybe. Ako vidíte na fotkách, padlo mi ako uliate. Či už idete do mesta, zabehať si alebo zničiť sa do posilky, toto tričko sa hodí na všetky spomínané aktivity. 

Ďalším dôležitým kúskom na cvičenie sú dámske legíny Adidas*, ktoré, priznám sa, nenosím iba do posilky, ale pšššt.
Nie je nič horšie, ako keď sa vám legíny zarezávajú, odstávajú pri kotníkoch, alebo jednoducho úplne presvitajú. S týmto kúskom som nezažila ani jedno.
Veľké plus je, že sa nezarezávajú ani v oblasti brucha a netlačia. Pás je na hrubú gumičku, takže sa nemusíte báť že si ich budete musieť neustále vyhŕňať. Vôbec. Vďaka pevnej gume držia na mieste a vám umožňujú pohodlný a ničím nerušený tréning.
Tak ako tričko, tak aj tieto legíny sú veľmi pohodlné a vyrobené z príjemného materiálu. A ako môžete vidieť, tiež mi padli ako uliate.

Tím Spartoo.sk nezabudol ani na vás, pretože vám ponúka zľavu vo výške 10%.


Stačí zadať kód SPARTOO10SK a splniť podmienky použitia:
bez minimálnej hodnoty objednávky
platí iba na tovar, ktorý nie je už v zľave
neplatí na tovar označený ako „Partnerský produkt“.

Tak čo, chcete byť aj vy fit so Spartoo.sk? Za mňa veľká spokojnosť vo všetkých oblastiach čo sa týka nákupu aj samotného oblečenia. A ešte raz by som sa chcela poďakovať tímu Spartoo.sk za produkty a milú komunikáciu.

You Might Also Like

0 komentářů

Ďakujem za tvoj komentár :)