4 tipy ako mať pohodový pondelok

March 29, 2017


Veľa ľudí má problém s pondelkom a celkovo začiatkom pracovného týždňa. Prečo? Pretože to znamená opätovný stres, ranné vstávanie a všeličo iné.

U mňa to znamená celý deň na prednáškach v škole a z vlastnej skúsenosti viem, že nie každý pondelok je v pohode. Naučila som sa ale nebrať tento deň ako niečo zlé a tu je zopár mojích rád, ktoré vám možno pomôžu ak chcete mať pohodový pondelok a úspešný štart do týždňa. Určite mi ale dajte vedieť, ako s pondelkom bojujete vy.


—- Pohodlie na prvom mieste —-

Podľa mňa najlepšie čo môžete v pondelok urobiť je obliecť si niečo pohodlné a v čom sa cítite príjemne. Ak sa vám zle chodí vo vysokých podpätkoch, tak si ich neobúvajte iba preto, že vyzerajú dobre. Radšej si dajte tenisky, veď aj tie vedia vyzerať dobre a zároveň sa v nich budete cítiť istejšie.

— Na maličkostiach záleží —

Čo tak sa potešiť už hneď z rána? A nemusí to byť nič veľké. Stačí úplná drobnosť, ktorá vám aspoň trošku rozžiari deň. Použite napríklad svoj obľúbený rúž, alebo si dajte pekné náušnice. Aj takáto drobnosť vám môže pomôcť v tom, aby ste sa cítili dobre.

— Vyventilujte sa —

Pokecať si s kamoškou o všetkom a zároveň o ničom je asi najlepšia terapia. Ak vás niečo trápi, kamarátka vám poradí a vám urobí dobre ak sa niekomu vyrozprávate. Alebo len tak kecajte o tom, ako ste sa s priateľom smiali na vašom psovi. Ako som povedala – o všetkom a o ničom zároveň.

— Dobrá káva či čaj vyrieši všetko —

Myslím že toto nemusím veľmi vysvetľovať. Doprajte si šálku vášho obľúbeného nápoja a hneď sa vám zlepší nálada. Ak máte ešte aj obľúbený hrnček, tak to máte 2 v 1.

You Might Also Like

0 komentářů

Ďakujem za tvoj komentár :)