Tekuté rúže Pure Velour Lips od ZOEVA

February 22, 2017


Keď sa povie tekutý rúž, tak vždy zbystrím pozornosť. Vyhovujú mi svojou konzistenciou, výdržou a vždy mám chuť vyskúšať nejaký nový. Tentokrát som nedolala tekutým rúžom Pure Velour Lips od značky ZOEVA. Dostala som ich ešte na Vianoce, takže času na testovanie bolo habadej.

Čo sľubujú?

Tekuté rúže majú byť jemné ako zamat, ultra krémové a kĺzať po perách. Zloženie je vegánske, obsahuje vitamín E a neobsahuje žiadne parabény, minerálne oleje, parfumy ani ftaláty. Všetko to znie teda veľmi dobre. 

PURE VELOUR LIPS

Ako som spomínala už vyššie, rúže neobsahujú parfumy, čo mne osobne pri rúžoch vôbec nevadí. Práve naopak. To je asi jediný produkt, kde sa mi vôňa páči a privítala by som ju aj pri týchto rúžoch. Ale to je iba môj názor. Absencia vône neovplyvňuje kvalitu samotných produktov.
Musím pochváliť aplikátor, ktorý má zaujímavý trojuholníkový (?) tvar, ale zároveň skvelo “sadne” na pery. Vďaka nemu sa rúž nanáša naozaj ľahko a aj bez kontúrky sa vám podarí vykresliť pery a následne ich vyplniť. A čo je najlepšie – stačí vám jedna vrstva na docielenie dokonalej sýtej farby. 

Textúra

Čo sa týka textúry, tak som bola naozaj milo prekvapená. Keď sa povie tekutý rúž, tak si predstavíte naozaj rúž v tekutej forme. Tu je to trošku inak.
Ja by som povedala, že konzistencia je skôr taká penová (ako bývajú penové makeupy, určite viete čo mám na mysli). Hneď, ako si produkt nanesiete na pery, nie je vôbec tekutý a neschne. Tá “pena” (budem to tak nazývať) je akoby už v tom kelímku matná a vy si tú matnú penu nanesiete na pery a vôbec nečakáte kým vám zaschne do matného finišu. Vôbec. Vy si ho matný už nanesiete na pery. Ja viem že to znie veľmi divne, ale ja som bola uchvátená. Naozaj, tieto rúže musíte vyskúšať a pochopíte čo mám na mysli, pretože to nie sú klasické tekuté matné rúže, ale ZOEVA opäť priniesla na trh niečo nové (aspoň pre mňa).
Jediná nevýhoda je to, že nikdy úplne neuschnú a otláčajú sa. Ale ako som spomínala, nie sú to klasické tekuté rúže, ktoré poznám.
Teraz sa dostanem k tomu hlavnému. Aké sú na perách? Aby som povedala pravdu, trošku vysúšajú a ja osobne mám aj taký pocit počas nosenia. Dokonca priateľ sa na mňa pozrel a povedal že moje pery vyzerajú byť veľmi suché…


Pale Plethora

Jemná ružová nude. Tak by som odtieň Pale Plethora opísala ja. Farba na každodenné nosenie a ku každému líčeniu.
Tejto färbe nemám naozaj čo vytknúť. Hneď si získala moje srdce a je to jeden z mojich najnosenejších rúžov.
Rúž vydrží nápoje, ale po jedle ho už treba znova naniesť.Blue Blood

Rudé pery boli, sú a aj budú považované za sexy a chic. Presne taký je červený odtieň Blue Blood, ktorý sa bude hodiť každému. Je to presne tá univerzálna červená, po ktorej siaham keď chcem vyzerať viac upravene.
Všetko by to bolo krásne, ale je tu jedno veľké ale… Neviem ako je to u iných tmavých odtieňoch z tejto kolekcie, ale tento sa neskutočne rozpíja (a hlavne v kútikoch pier, takže vyzeráte ako klaun). Tento odtieň ma teda veľmi sklamal, pretože som to, úprimne povedané, nečakala. Ak sa teda chystáte ísť niekam na 2 hodiny, je to fajn, ale na dlhé nosenie určite nie. Škoda…

Zhrnutie…

Čo sa týka konzistencie, som ohromená. Akože to naozaj musíte vyskúšať, ale skúsila by som asi iba bledší odtieň, pretože sa mi osvečil iba ten.
Už ste skúšali tieto rúže od ZOEVA? Ako ste s nimi spokojní vy?

You Might Also Like

0 komentářů

Ďakujem za tvoj komentár :)