3 produkty na obočie, ktoré potrebujete

February 15, 2017


Ako si obočie upravujete vy? Ja, pokaždé inak… A takisto mám aj 3 produkty, bez ktorých si už úpravu obočia nedokážem predstaviť.

Keď to potrebuješ rýchlo…

ABH Brow Wiz, od kráľovnej obočia, je produkt, po ktorom siaham najčastejšie. Nemám ráno čas? Brow Wiz! Nechce sa mi piplať s úpravou? Brow Wiz!
Ceruzka je tenučká, takže krásne dokáže imitovať reálne chĺpky obočia, čo dodáva na prirodzenom vzhľade. S touto ceruzkou obočie krásne orámujete a vyplníte.
Ak si ale obočie potrebujete dokresliť, môže sa stať že to už tak prirodzene vyzerať nebude. S touto ceruzkou totižto nenakreslíte dokonalý “špic” nakonci obočia. The glam brow

Ultra Aqua Brow Tint od Makeup Revolution vyčarí nielen prirodzene vyzerajúce, ale aj dokonalé glam obočie.
Produkt je krémový a kvalitne pigmentovaný, takže v tomto prípade platí že menej je viac. Na rozdiel od Brow Wizu, s týmto Ultra Aquaproduktom nakreslíte spomínaný “špic” na konci obočia. Ale, potrebujete k tomu naozaj kvalitný štetec na obočie alebo linku.
Ak chcem vyzerať extra upravene, alebo iba pritiahnuť pozornosť na obočie (čítajodpútať pozornosť od iných častí tváre), siaham po tomto produkte, ktorý ma ešte nesklamal.


Povinný produkt

Ako posledný tu mám základný produkt, ktorý by mala vlastniť každá žena (najmä ak máte obočie hustejšie a dlhšie).
Farebná špirála na obočie Graphic Brow Fix od ZOEVA, ktorá okrem dodania farby aj obočie zafixuje, má tenučkú kefku, ktorá zabezpečí precíznu aplikáciu.
Obočie mi zostane zafixované a vytvarované celý deň, ale dávajte si pozor aby ste to s produktom neprehnali. Ak to preženiete, budete mať obočie zlepené a to pekne už nevyzerá.
Po tomto produkte siaham aj vtedy, keď som lenivá najviac a s obočím sa mi nič nechce robiť.

Bez akých produktov na obočie si neviete predstaviť žiť?

You Might Also Like

0 komentářů

Ďakujem za tvoj komentár :)