Shaaanxo x BH Cosmetics - paletka 18 očných tieňov a rúžov

January 18, 2017


Minulý týždeň som vám predstavila tekuté rúže od Jeffreeho Star a dnes sa pozrieme na jednu paletku, ktorá taktiež nesie známe meno (teda, ak sledujete YouTube). Beauty vloggerka z Nového Zélandu Shaaanxo sa spojila s obľúbenou značkou BH Cosmetics a vytvorila krásnu paletku 9 očných tieňov a 9 rúžov bez parabénov. Tak sa na ňu pozrime.
Ak by niekto chcel vedieť, tak som ju kúpila na webe BH Cosmetics SK a vyšla ma  24€. Teraz ju majú v zľave, tak ak nad ňou uvažujete, využite túto príležitosť.—- The eyeshadows —-

Začala by som tieňovou stranou paletky. Nájdeme tu 4 matné tiene, 4 perleťové a 1 duochrome odtieň. Čo sa týka konzistencie, tak tiene sú akoby suché, nie sú maslovité (ako niektoré paletky a tiene bývajú) – snáď to dáva trošku zmysel.
Tiene sa krásne nanášajú a ešte krajšie blendujú. Jediná nevýhoda je, že dosť prášia (matné viac ako perleťové). Preto by som odporúčala nalíčiť si najskôr oči a až potom tvár.
Škála farieb je podľa mňa ako stvorená na jeseň a zimu. Nájdeme tu krásne rose gold a zlaté odtiene, ako aj sýte a výrazné burgundy a hnedé. S touto paletkou vytvoríte naozaj veľké množstvo líčení.
V paletke nájdete perfektný bledý odtieň, ktorý môžete naniesť ako základnú farbu na celé pohyblivé viečko, alebo pod obočie na rozjasnenie. Paletka taktiež obsahuje prechodný tieň do záhybu oka, tmavý odtieň na stmavenie vonkajšieho kútika oka a perleťové odtiene, ktoré môžete naniesť buď na celé viečko, alebo do vnútorného kútika.
Duochrome odtieň je nádherný a pokaždé vám hodí iný “odlesk”. Záleží či ho nanesiete na biely podklad, na čierny, alebo bez podkladu.


—- The lip palette —-

Teraz sa dostanem k opačnej strane paletky, ktorá obsahuje 9 odtieňov rúžov. Tak ako očné tiene, tak aj rúže tu nájdete od veľmi svetlých, až po tie tmavé. Farebne tu nájdete ružovépleťovéčervené, ale aj výraznú fuchsiovú či tmavú fialovú farbu. Opäť, široká škála farieb ku každému líčeniu.
Rúže sú na perách lesklé, sú krásne pigmentované a pery vôbec nevysušujú. Takisto sa dajú veľmi dobre vrstviť. Je iba na vás či si rúž nanesiete prstom a rozotriete pre jemný nádych farby, alebo použijete štetec na pery a docielite tak sýtu a výraznú farbu.
Jedinú nevýhodu u rúžov paletky vidím takú, že si ju musíte so sebou celú brať, aby ste si rúž opäť naniesli (napríklad po jedle) a viem, že nie každý rád nosí v kabelke paletky a štetec na pery. Toto je naozaj jediná nevýhoda u tejto paletky.—- The result —-

Aby som to zhrnula, paletka so mnou cestuje pokaždé keď niekam idem, pretože s ňou vytvorím veľké množstvo líčení a mám istotu že budem spokojná. Aj napriek prášivosti tieňov, som nadmieru spokojná a kvalite rúžov či tieňov nemám čo vytknúť.

You Might Also Like

0 komentářů

Ďakujem za tvoj komentár :)