ZOEVA Rose Golden Vol. 3 edícia

November 02, 2016


ZOEVA ukončuje svoju trilógiu ružového zlata novou sadou štetcov Rose Golden Luxury Set Vol. 3 a nádhernou paletkou Rose Golden Blush Palette.
Štetce, ako už býva zvykom, sú kvalitné a jemné. Rúčky sú vo farbe ružového zlata a pôsobia chladným, metalickým dojmom čo sa mne veľmi páči. V sade nájdete osem štetcov, nevyhnutných pre každodenné líčenie. Sada štetcov sa dizajnovo perfektne hodí k Rose Golden Vol. 1 aj Vol. 2 a nádherne tieto sady dopĺňa. Skutočný poklad na kozmetickom stolíku.

Paletka Rose Golden mi vyrazila dych. Obsahuje jemný matný konturovací tieň so studeným podtónom (konečne niekto pochopil že s bronzerom sa nekontúruje), s ktorým docielite prirodzene vykonturovanú tvár a nemusíte sa pri tom báť že by ste naniesli veľa. Osobne si kontúrujem iba nos a čelo a nikdy to nevyzeralo na mojej pleti krajšie a prirodzenejšie ako s použitím tohto odtieňu. Highlighter, ktorý v balení vyzerá bielo ma milo prekvapil a na pleti ide do zlata. Univerzálna farba, ktorá pristane aj bledulkám akou som ja aj cez zimu a nemusíme čakať do leta kým sa trošku opálime. Krásna tmavo ružová lícenka dopĺňa highlighter a na svetle má takisto zlatý odlesk. Opäť univerzálna farba, ktorá pristane bledším a tmavším odtieňom pleti. Aj keď paletku budem používať počas zimných mesiacov, už sa nemôžem dočkať letných večerov a opálenej pokožky v kombinácii s týmto triom. ZOEVA, teraz si sa maximálne prekonala!
You Might Also Like

0 komentářů

Ďakujem za tvoj komentár :)