[SK / EN] Mario Badescu, záchranca pleti / Mario Badescu, the skin savior

November 16, 2016


Ako každá žena, tak aj ja mám dni kedy ma moja pleť hnevá. A tak, ako každá žena, s tým pokaždé bojujem. Boli časy keď som si pupáčiky vytláčala, babrala a pleť som si tak zhoršila. Časom som sa naučila tieto malé potvory ignorovať a čakať pokiaľ samé nezmiznú. Dnes už viem ako ich poraziť bez väčších zásahov. Drying Lotion od značky Mario Badescu, alebo ak chcete “malý zázrak” je produkt, ktorý mi počas zlých dní pomáha a nedám naň dopustiť.
Produkt je určený pre všetky typy pleti, dokonca aj pre tie citlivé. Toto môžem potvrdiť. Moja pleť nereaguje dobre na veľa produktov, ale s týmto našťastie problémy nemala. Použiť ho môžete dvomi spôsobmi: 1. ako 10 minútovú rýchlu pomoc (nanesiete na akné, necháte pôsobiť cca 10 minút a vyrážka je hneď menej viditeľná a menej podráždená), alebo 2. nočnú starostlivosť (produkt nanesiete na akné a necháte pôsobiť celú noc).
Oba spôsoby sa mi osvečili, ale musím vás upoznorniť aby ste nečakali skutočné zázraky. Bohužiaľ, takú technológiu tu (ešte) nemáme. Ak je vyrážka malá, že začína iba formovať a miesto začína byť citlivé, tak po nanesení a pôsobení po celú noc po vyrážke nie je ani stopy. Drying Lotion ju zneškodní pred tým, než má čas vykuknúť. Ak máte vyrážku už podráždenú a – teraz budem veľmi detailná – už bielu, nečakajte že vám zmizne za jednu noc. Nie, ale vyrážka už takisto nie je podráždená a ďalej nerastie. Takýto pupáčik mi zmizne väčšinou za dve noci s použitím produktu. 
Drying lotion je jednou z najlepších produktov, aký som kedy na akné použila. Je to rýchle, účinné a hlavne nezaberá veľa času na aplikáciu. Tyčinku do uší namočíte do ružovej časti a tú si následne nanesiete na akné. Vodička sa nesmie miešať s ružovým púdrom, takže flaštičku určite nehŕkajte.
Toto je produkt, ktorý si naozaj môže povedať že funguje. A potvrdzujú to aj recenzie a množstvo spokojných ľudí, medzi ktorých patria celebrity akými sú Kylie Jenner, Jennifer Aniston alebo Kate Moss. Čo je ďaľšie veľké plus je fakt, že produkt sa míňa pomaly. Samozrejme hovoríme tu o mojej pleti, ktorá nie je pokrytá akné, ale sem tam sa mi vytvorí v oblasti brady a sánky. Preto berte do úvahy, že si ho neaplikujem každý večer a neaplikujem si ho na veľké množstvo pupáčikov. Tak či tak, produkt odporúčam všetkými desiatimi.
__________________________________________________________________________________________
From time to time, every woman struggles with her skin. And as every woman, even I try to do something about it. There were times when I used to squeeze my zits and it made my skin even worse. Over the time, I have learnt to ignore those little face monsters and wait till they disappear. Today, I know how to beat them without messing with my skin. Drying Lotion by Mario Badescu or ‘a little miracle’ helps me battle through those rough days and I cannot live without it anymore.
The product is suitable for every skin type, even the sensitive one which I can tell you is the truth as I, myself, suffer from very sensitive skin. You can use it two different ways: 1. as a 10 minute S.O.S. (Apply it on the zit and leave for 10 minutes. After this time the zit will appear less red and irritated.), or 2. as an overnight treatment (Apply the product on the acne and leave it overnight.).
Both ways work for me very well, however, I feel the need to make things clear. Do not expect miracles. If the spot is still small and starting to develop, that area of your face is becoming sensitive and red, the product will destroy it overnight. If the spot already is irritated and red, do not expect to experience wonders. It will take about 2 nights to disappear completely.
Drying lotion is one of the best products I have ever tried. It’s quick, it’s effective and it doesn’t take ages to apply. Just put the Q-tip into the pink part of the product and then apply on the spots (as it is the spot treatment). The liquid cannot mix with the solid part – never forget that.
This is the product that really works. And positive reviews just confirm that, as well as loads of satisfied people and celebrities such as Kylie Jenner, Jennifer Aniston and Kate Moss. Another advantage is the fact that this product will last you a long time. Of course, I’m speaking for myself, here. My skin doesn’t suffer from severe acne. It just tends to have a few spots on my jawline and chin sometimes. So take in consideration that I don’t apply this product every single night on a large acne area. Anyway, I recommend this product very much.


You Might Also Like

0 komentářů

Ďakujem za tvoj komentár :)