ONEST propolis - balzám na pery

October 05, 2016


Určite ste si stihli všimnúť, že na český trh vstúpila nová značka – ONEST. Akoby aj nie keď o tom písala každá druhá blogerka. Ja som si to tiež všimla, a už vtedy ma zaujala filozofia aj vizuál spomínanej značky.
Preto som si balzám objednala hneď, ako sa spustila stránka. To, že mi produkt prišiel dva týždne od môjho objednania zo susednej krajiny komentovať nebudem. Je to naozaj smiešne, pretože z Anglicka to trvá maximálne 8 dní. Na tomto by podla mňa značka mohla zapracovať. Čo sa ale balzámu týka, moje očakávania boli naplnené.

Produktu je v kelímku naozaj veľké množstvo, má jemnú a príjemnú konzistenciu, naniesť ho stačí naozaj málo a čo sa mi páči najviac je to, že aj po jeho vsiaknutí nemáte pocit že si musíte pery opäť natrieť, lebo sú opäť suché. Jediné, na čo som si musela zvyknúť je tá jeho špecifická vôňa. Je to taká olejová aróma, ktorá ale niekomu voňať môže. Ja sa musím priznať že mne to smrdí. Bohužiaľ. Ale aj navzdory tomuto (pre mňa) nedostatku balzám používam naďalej, kvôli jeho hydratácii a kvôli tomu, aké su moje pery vďaka nemu hladké a jemné na dotyk. Také neboli už veľmi dlho!You Might Also Like

0 komentářů

Ďakujem za tvoj komentár :)