Očný krém Coffee Bean

August 10, 2016


Priznám sa, že prírodná kozmetika ma nikdy veľmi nelákala. Mala som svoju kozmetiku, ktorá mi vyhovovala a pomáhala mi, tak som nemala dôvod skúšať niečo nové. Ale keď ma začal dráždiť krém na oči, ktorý som používala, vedela som že je čas popozerať sa po niečom novom. A vtedy som si povedala že vyskúšam prírodnú kozmetiku – veď ublížiť mi to neublíži a keďže je prírodná, nebude mi ani dráždiť oči.

Tento krém na oči je prírodný a obsahuje kofeín, takže zmierňuje tmavé kruhy pod očami. Presne to čo som potrebovala. Prečítala som si ešte pár recenzií a vedela som, že ho musím vyskúšať. Krém som si objednala na stránke 100 percent pure a do pár dní bol už u mňa.

Začnem balením, ktoré je jednoduché a oku lahodiace zároveň. Krém mi prišiel zabalený v kartónovej tube, ktorá ho chránila pred poškodením. To je obrovské plus, pretože máte istotu, že vám produkt príde nepoškodený. Samotný krém má 30 ml, čo je podľa mňa akurát vzhľadom na jeho konzistenciu, ku ktorej sa tiež dostanem. Krém nemá pumpičku – musíte ho klasicky vytláčať, čo je podľa mňa takisto plus, pretože si vytlačíte množstvo aké potrebujete a nebudete si ho zbytočne míňať.

Čo sa konzistencie týka, tak krém je hutný, ale akonáhle si ho nanesiete pod oči tak zredne a je takmer vodový. Nie je mastný, pod očami ho necítim, ale je škoda že sa nevpíja do pokožky tak rýchlo, ako by som chcela.


Ako už samotný názov krému hovorí, tak voní sladko po káve. Vôňa je silná, ale nie je vtieravá. Po nanesení krému už vôňu cítim iba jemne, nie je to nič čo by mi prekážalo.

Poďme k jeho účinkom. Musím povedať že som maximálne spokojná a milo prekvapená. Mám veľmi tmavé kruhy pod očami či už spím málo, alebo veľa. Tento krém ale naozaj funguje. Už pár minút po nanesení krému mám kruhy svetlejšie a vôbec nie také tmavé ako som mala. Vďaka kofeínu oči “prebudí” a pôsobia sviežo. Takisto veľmi dobre funguje aj na opuchnuté oči. Už po pár minútach vidíte rozdiel. Na nejakom blogu som čítala, že blogerka krém nemohla používať večer, pretože ten kofeín jej oči doslova prebudil. To som u mňa nespozorovala. Používam ho aj večer, pretože krásne očné okolie hydratuje, nie je vysušené a nemám ani pocit napnutej pokožky. Kruhy mi zosvetlí aj večer, ale ten efekt “prebudenia” nepociťujem. Toto bude asi subjektívne.

Ak hľadáte krém na tmavé kruhy a opuchnuté oči, ktorý vám zároveň očné okolie pekne zhydratuje a zjemní, tak určite pouvažujte o tomto kréme. Je prírodný, takže si do tela nedávate žiadne škodlivé látky a ešte k tomu je aj účinný. Tento krém je proste 100% úžasný!You Might Also Like

0 komentářů

Ďakujem za tvoj komentár :)