[SK/EN] Soleil tan de Chanel

June 29, 2016


Ktorá žena by sa nechcela potěšit luxusnou kozmetikou? A ktorá žena nechce cez leto vyzerať opálene a glowy? Toto je produkt, ktorý spĺňa obe kritériá.
Chanel je naozaj luxusná značka a tento konkrétny bronzer som mala na wishliste už veľmi dlho. Krémový bronzer voní naozaj krásne a naozaj luxusne. Jeho veľmi jemná textura sa ľahko nanáša a ešte ľahšie blenduje. Vďaka jeho nie příliš oranžovej farbe pôsobí prirodzene aj na mojej bledej pleti, pričom mi dodá zdravý a slnkom pobozkaný vzhľad, po ktorom každé leto túžim. A čo je najlepšie – nespálim sa. Soleil tan de Chanel sa stal mojou letnou stálicou a prvým luxusným produktom, ktorý som kedy vlastnila. Tiež vyťahujete bronzery až na leto, alebo ich používate aj počas zimy? Dajte mi vedieť!
_________________________________________________________________________________


There are women who want to treat themselves with luxury cosmetics. There are women who want to look glowy and tanned. This product mens all the criteria I just mentioned above. Chanel is a really luxury brand and for a long time, this particular bronzer was on my wishlist. Cream bronzer smells very beautiful and luxury-ish. It applies easily and its soft texture blends to a flawless finish. Thanks to its not-so-orangecolor, this bronzer looks very natural even on my pale skin tone while giving me that healthy and sun-kissed look I long for. And what is one of the best things about this bronzer – you don’t get sunburnt. Soleil tan de Chanel has become my go-to product this season and the first luxury product I have ever tried. So, do you use bronzem during the Summer or you use them all year long? Let me know!


You Might Also Like

0 komentářů

Ďakujem za tvoj komentár :)