Krém na oči od Clinique

June 01, 2016


Mám suchú pleť a ako bonus aj citlivú v oblasti očí. Preto som na neustálom pátraní po skvelom očnom kréme, ktorý ma nebude dráždiť, zjemní mi pokožku v okolí očí a zároveň mi ju aj zhydratuje. 
Tento krém som sa rozhodla vyskúšať keď som ho videla na tejto stránke. Dôvod, prečo som to riskla je jednoduchý. Malé balenie za skvelú cenu a je určený na opuchnuté oči a kruhy pod očami. A ja tie kruhy mám teda poriadne! Krém používam ráno aj večer na vyčistenú a ošetrenú pleť. Krém je nemastnej a ľahkej konzistencie, čo naozaj oceňujem, kedže sa rýchlo vsiakne do pokožky a môžem sa ísť hneď nalíčiť. Veľký rozdiel v kruhoch pod očami nevidím. Nemám ich také tmavé ako som mávala, ale zase nie sú ani najsvetlejšie. Krém skladujem normálne v kúpeľni, kde nie je chladno. Rozmýšľam že ho vyskúšam dať na noc do chladničky a následne naniesť pod oči, aj keď neviem či sa to môže a neviem či to risknem. Veď poznáte tie triky našich babičiek – dve lyžičky dať vychladiť a potom držať pod očami. Ale kto má pol hodinu ráno čas na to aby tam tie lyžičky držal? :))
Čo sa týka hydratácie tak som maximálne spokojná! Okolie očí mi nevysušuje a aj keď na ňom nie je napísané že je hydratačný, tak pokožku mi hydratuje. Na pohyblivom viečku sa mi urobil taký suchý fliačik a krém si s ním raz-dva poradil. Za tri dni bolo po suchom fliačiku. Po vsiaknutí krému mi pokožka ostane úplne jemná a hladká, ako keby som tam mala novú kožu. A čo je úplne najviac super tak neobsahuje žiadne parfémy, ktoré mi dráždia oči. Takisto nepociťujem žiadne sťahovanie pokožky, ani pocity svrbenia. Proste nič.
S týmto krémom som naozaj veľmi spokojná a keď miniem toto malé balenie, tak si pravdepodobne kúpim aj to veľké. Samozrejme, ak dovtedy nenájdem nejaký iný krém, ktorý by som chcela vyskúšať.You Might Also Like

0 komentářů

Ďakujem za tvoj komentár :)