Gerard Cosmetics rúže na pery

June 08, 2016


Rúže zbožňujem. Je to produkt, ktorý si dokážem kupovať stále. A ak má rúž ešte aj pekné a luxusne vyzerajúce balenie tak ani neváham. Samozrejme, pekné balenie nie je všetko. Dôležité je, či je rúž kvalitný aj vnútri. Recenzie na túto značku sú rôzne. Niekto rúže chváli, niekto ich zhodí pod čiernu zem. Všetky recenzie beriem s rezervou – čo nevyhovuje mne, môže vyhovovať inému. Preto nikdy produkt neodsudzujem, pokiaľ ho sama neskúsim a veľmi sa teším, že patrím do skupiny ľudí, ktorým rúže vyhovujú.

Balenie je nádherné a luxusne vyzerajúce. Iba vyzerajúce. Na dotyk už tak luxusne nepôsobí. Keď vám rúž padne, obal určite praskne. Za tú cenu som ale pevný obal (aký má napríklad YSL) ani nečakala. Čo ma trošku nemilo prekvapilo bola vôňa rúžov. Je trošku výrazná for my liking – silná vanilková vôňa – ale dá sa na ňu zvyknúť. Vôňa vyprchá do pár minút po nanesení rúžu na pery.
Konzistencia rúžov je naozaj skvelá. Rúže, ktoré mám majú matný a perleťový finish pričom konzistencia sa líši. Matný rúž 1995 je akoby tuhšej konzistencie a na pery sa nenanáša tak jemno a ľahko ako perleťový Buttercup, ale netvrdím tým, že by bola aplikácia nepríjemná alebo ťažká. Práve naopak. Aj napriek svojej tuhšej konzistencii je k perám stále jemný (ale v porovnaní s Buttercup je to proste iné). Buttercup má v sebe trblietky, ktoré ale na perách nevyzerajú tak výrazne ako v obale – skôr sa rozotrú a rúž na perách pôsobí lesklo a perleťovo. Žiadne glitre na perách nečakajte (takže sa nemusíte báť kúpiť si tento odtieň). 1995 si musíte aplikovať po každom jedle a Buttercup dokonca aj po každom pití. Ak teda hľadáte dlhotrvajúce rúže, túto značku vám neodporúčam. Mne toto vôbec nevadí, pretože odtieň Buttercup som si kupovala ako ten typ rúžu, ktorý môžem naniesť kedykoľvek a kdekoľvek bez použitia zrkadla a kontúrky – každodenný, nenáročný na údržbu nude rúž. Mňa si táto značka naozaj získala a som veľmi spokojná, že moje očakávania sa naplnili.'

You Might Also Like

0 komentářů

Ďakujem za tvoj komentár :)