Paletka na oči Cocoa Blend

May 18, 2016


Čokoláda. Kto by ju nemal rád, však? Čokoládu môžeme jesť, môžeme si z nej robiť zábaly, môžeme ako čokoláda voňať, tak prečo by sme sa s ňou nemohli aj líčiť? Ak ste si už niekedy kládli túto otázku, značka Zoeva má pre vás odpoveď v podobe paletky očných tieňov obsahujúcej teplé farby praliniek, odtiene delikátneho nugátu a perleťových tónov marcipánu. Jednoducho všetko, čo si môže čokoholik ako ja želať.

Paletka Cocoa Blend nie je dokonalá iba na pohľad zvonka, ale dokonca aj zvnútra čo sa zloženia týka! Tiene sú obohatené o vitamín E, ktorý spomaľuje proces starnutia a neobsahuje žiadne parfémy. Možno ste si mysleli že paletka bude voňať po čokoláde. Omyl. Nevonia. Ona totižto nevonia vôbec čo je úplne skvelé pre majiteľky citlivých očí (vlastne, je to skvelé pre všetkých)! Preto ak máte citlivé oči, vyvarujte sa všetkému čo obsahuje parfémy, pretože to naše očká dráždi. A ani Zoeva nikdy nikde nenapísala, že by mala táto paletka voňať po čokine. Opäť – našťastie! Ja osobne ani nemám rada ak makeup voní po niečom. U krémov to zvládnem, ale nie makeup. Ďalej neobsahuje žiadne minerálne oleje, žiadne parabény ani ftaláty. Super pocit keď viete že si na oči nedávate svinstvo, nie?
Čo sa týka finišov tieňov, tak Zoeva nám poskytla z každého roška troška. Čo je opäť skvelé, pretože si v nej každá nájdeme to svoje. Predsa len je lepšie kombinovať matné tiene s perleťovými, ako mať iba perleťové alebo iba matné. Prečo? Pretože to úplne oživí líčenie a viac zvýrazní oči! Úplne stačí ak si do záhybu oka nanesiete matný tieň a na pohyblivé viečko perleťový alebo trblietavý a to oko hneď inak ukáže. Mojimi obľúbencami sa stali odtiene Pure Ganache, Subtle Blend a Warm Notes. Paletka obsahuje farby od úplne svetlých po najtmavšie takže môžeme povedať že je maximálne univerzálna a úžasná na cestovanie. Vytvoríte s ňou nie len denné, ale aj večerné alebo clubbing líčenie. Na swatchoch si pozrite farby a musíte jednoducho uznať že je to bomba. Čoko bomba.
Výdrž je skvelá. Ja si bez podkladovej bázy nedám ani len ten základný očný tieň, pretože mne sa inak všetko zrazí, takže o výdrži tieňov vám nebudem veľa hovoriť. Tiene spolupracujú naozaj krásne a líčia vás doslova samé. Ľahko a jemne sa nanášajú a úplne bezchybne sa blendujú a vrstvia. Paletka je sen nielen každého vizážistu, ale aj obyčajného človeka, ktorý sa rád líči. A za tú cenu? No neber to! Kvalita vysoko prevyšuje cenu a Zoeva je dôkaz, že kvalita nemusí byť vždy drahá. Je to luxus, ktorý si môžete dovoliť. Ako sa vám páči Cocoa Blend? Lebo mne veľmi!You Might Also Like

0 komentářů

Ďakujem za tvoj komentár :)