Bamboo štetce

April 20, 2016


“Be imperfectly perfect today.” Štetce od značky ZOEVA sa na nás hrnú zo všetkých strán a dá sa povedať že každú chvíľu. Čím nás chcú potešiť tentokrát?

Dnes vám predstavím novú sadu štetcov Bamboo Vol. 2. Táto sada sa skladá z ôsmych štetcov na tvár aj oči – konkrétne 103, 105, 109, 128, 142, 227, 232 a 317.  A čo je skvelé, všetky sú vegánske a môžete ich používať nielen na práškové produkty, ale aj na krémové! Štetce sú vyrobené z troch obnoviteľných materiálov ako je umelé vlákno taklon, pravé bambusové drevo z ktorých sú ručne urobené rúčky štetca a nakoniec hlava štetca zo zlatého hliníka.
Ako pri sade Rose Golden Vol.2, tak aj pri tejto sade si dala ZOEVA záležať na detailoch. Vykovaný názov “BAMBOO” na hlave štetca, znak sady na rúčke štetca a taštičke a ako bonus aj pevný kartónový stojan na štetce. Táto sada je presne pre tie, ktoré majú rady jednoduchý dizajn, ale napriek tomu si chcú dopriať luxus.
Ešte spomeniem veľmi dôležitú informáciu a to, že rozdiely v textúre rúčky a farby nápisov na rúčkach sa môžu líšiť a meniť časom. To je ale jasný dôkaz o pravosti bambusového dreva. Môžete si to všimnúť najmä na 128 Cream Cheek skosenom štetci. Musím povedať a priznať sa, vždy keď počujem že ZOEVA bude mať novinky tak si myslím že ma už ničím neprekvapia. Ako som sa len mýlila! Táto sada je úžasná ako na pohľad, tak aj na dotyk. Tak jemné štetce ste teda naozaj ešte v ruke nedržali! ZOEVA napreduje rýchlo a už teraz sa teším čo nové vymyslia.
You Might Also Like

0 komentářů

Ďakujem za tvoj komentár :)